Chillout z Jogą i Oddechem - 8 - 10 października 2021

A gdyby tak zaprosić do swojego życia więcej spokoju, pogody ducha i harmonii?

Uwolnić stresy i napięcia, poczuć się bliżej siebie i na nowo zaufać przepływowi życia?

Podczas tego warsztatu zaproszę Cię do praktyki jogi:

 • null

  HARMONIJNEJ, zrównoważonej, wykonywanej z uważnością i ŻYCZLIWOŚCIĄ dla siebie i dla swojego ciała – co nie oznacza, że leniwej i „wygodnej” – bo trafiają się i intensywniejsze chwile.

 • null

  INTELIGENTNEJ – pobudzającej Twoje ciało i umysł do harmonijnej współpracy i optymalnego wysiłku, rozbudzającej inteligencję Twojego ciała – bo Twoje ciało „wie” jak praktykować jogę.

 • null

  Pomagającej zestroić różne części ciała w harmonijną całość i zapraszającą do BYCIA więcej i PEŁNIEJ – nie tylko na jogicznej macie.

 • null

  Takiej, która REGENERUJE, odżywia i WZMACNIA, przynosi niezwykłe poczucie ożywienia i „nakarmienia” ciała, wyciszenie emocji i uspokojenie umysłu.

Co jeszcze czeka tu na Ciebie oprócz praktyki jogi?

 • null

  Poranne sesje POGŁĘBIONEGO RELAKSU i PRANAJAMY klasycznej pomagające doświadczyć wewnętrznej ciszy i spokoju.

 • null

  Praktyka UWALNIAJĄCEGO ODDECHU pomagająca w niezwykle łagodny sposób uwalniać napięcia i stresy z ciała, emocji i umysłu i zapraszać więcej rozluźnienia i lekkości.

 • null

  Wieczorna sesja przyjemnie kojącej PRANAJAMY projekcyjnej.

 • null

  Wspaniała kameralna atmosfera i życzliwa grupa osób, które podobnie jak Ty pragną na co dzień czuć się lepiej i doświadczać dobrostanu praktykując jogę.

 • null

  Przestrzeń na spacery i bycie na łonie natury! Po prostu całościowe ciała i duszy jogiczne rozpieszczenie!

War_miejsce

Uwalniająca moc oddechu

Czy zdarzyło Ci się w chwilach stresu, napięcia lub zdenerwowania niemal przestać oddychać? Intensywność życiowych doświadczeń jest czasem tak wielka, że z wrażenia zatrzymujemy oddech i razem z nim powstrzymujemy naturalny przepływ życia. Te chwile zatrzymania oddechu są zazwyczaj tak krótkie, że ich nie zauważamy. Ale gdy po nich „odmarzamy” i powracamy do normalnego oddechu, życia i funkcjonowania to jednak często w ciele, emocjach i umyśle pozostaje po nich zapisany ślad napięciowy. Im więcej takich śladów tym więcej napięcia i zaciśnięcia, które sprawiają, że stopniowo tracimy dostęp do siebie – do bycia sobą w swobodny i naturalny sposób. I choć nadal oddychamy – to ten przepływ już nie jest tak swobodny i oddech z każdym takim doświadczeniem staje się mniej pełny, mniej płynny i bardziej powściągnięty. Przekłada się to na stan zdrowia, samopoczucie i na jakość życia.

Jak odblokować swobodny przepływ życia i oddechu? Jak rozpuścić zbroję zapisanych w ciele napięć i na nowo poczuć się bliżej siebie?

Oprócz praktyki jogi, która asanami wymusza, pobudza i mobilizuje pełniejszy i bardziej śmiały oddech niezwykle pomocne są praktyki oddechowe, które przy pomocy określonego wzorca – innego dla każdej praktyki – pomagają uwolnić zapisane napięcia. Podczas tego warsztatu doświadczysz uzdrawiającej mocy oddechu praktykując dwa rodzaje jogicznej pranajamy oraz praktykę uwalniającego oddechu. Każda z tych metod pomoże Ci w inny sposób doświadczyć ożywiającej, kojącej, wyciszającej, uzdrawiającej i harmonizującej mocy oddechu i pełniej otworzyć się na naturalny przepływ energii życia.

To warsztat dla Ciebie jeżeli:

 • Chcesz w pełni doświadczyć potencjału jogi i poszerzyć swoją wiedzę na temat antystresowego działania jogi.
 • Pragniesz „podrasować” swoją praktykę jogi tak aby przynosiła Ci coraz więcej lekkości i łatwości w ciele i obdarowywała SPOKOJEM, RADOŚCIĄ i HARMONIĄ – otrzymasz wyjaśnienia, wskazówki, inspiracje, które mogą pogłębić Twoją powarsztatową praktykę jogi.
 • Chcesz doświadczyć dobroczynnych efektów jogicznego relaksu i praktyk oddechowych – szybsze i pełniejsze uwolnienie stresów i napięć, wyciszenie i uspokojenie emocji i umysłu oraz bycie bliżej siebie.
 • Pragniesz odbudować swój poziom energii po okresie wyczerpania lub wypalenia osobistego lub zawodowego.

 • Marzy Ci się odpoczynek od zgiełku miasta i codziennych obowiązków i chcesz podarować sobie prezent życzliwej troski i uwagi dla samej/samego siebie – takiego pełnego objęcia i zaopiekowania się sobą

Gdzie będziemy gościć?

W ośrodku warsztatowym Oczyszczalnia Miejsce, które swoją przestrzenią i ciszą wspaniale wspiera praktykę jogi i odnajdywanie poczucia harmonii i wewnętrznej równowagi – https://www.oczyszczalniamiejsce.pl/  Zamieszkamy w Domu ROZPIESZCZANIE. Każdy z 6 mieszczących się na parterze pokoi ma unikalny wystrój i jest zainspirowany innym systemem duchowo-filozoficznym – Hinduizm, Buddyzm, Szamanizm, Taoizm… A ponad nimi znajduje się trzypokojowe Niebo… Atutem miejsca jest niezwykle smakowita kuchnia wegańska już wielokrotnie doceniona przez odwiedzających to miejsce joginów!

Zakwaterowanie i wyżywienie.
Do naszej dyspozycji jest 7 pokoi z własnymi łazienkami oraz 2 pokoje ze wspólną łazienką. Wszystkie pokoje są dwuosobowe. O przydziale pokoju – z własną łazienką czy wspólną – decyduje kolejność zgłoszeń popartych wpłatą zaliczki. Wyżywienie wegańskie – trzy ciepłe posiłki dziennie. Są desery!

Zapraszam Cię bardzo serdecznie do wspólnego spędzenia tego czasu!

Uwielbiam obserwować magię jaka wydarza się podczas warsztatów jogi – odpuszczania, uwalniania, rozluźniania, odkrywania, uspokajania, wyciszania… i delektowania niezwykła gracją i przestrzenią, która pojawia się w naszych ciałach!
Jeżeli już uczestniczyłaś/eś w moich warsztatach to wiesz czego się spodziewać, a jeżeli nie to zajrzyj na stronę Warsztaty Jogi
 i zapoznaj się z opiniami uczestników!
Piątek
Sobota
Niedziela

Opłata za udział

760,- pln – obejmuje pełen program warsztatu oraz pobyt i zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym oraz wyżywienie.

Konto do wpłaty zadatku 260 pln: Anna Borawska 28 1940 1076 5472 0878 0000 0000 (Credit Agricole) – w opisie przelewu proszę wpisać – „warsztat jogi październik 2021” oraz imię i nazwisko uczestnika. Pozostała część kwoty płatna gotówką na miejscu.

Ilość miejsc ograniczona – o rezerwacji miejsca i przydziale pokoju (z własną łazienką czy z łazienką wspólną z drugim pokojem) decyduje kolejność zgłoszeń popartych wpłatą zadatku. W przypadku rezygnacji z udziału po 1 października nie ma możliwości zwrotu zadatku.

Zgłoszenia

Przez formularz kontaktowy, mailowo lub telefonicznie:
Anna Borawska, 0-664 035 601, poczta@annajogalife.pl
Potwierdzeniem zgłoszenia jest dokonanie wpłaty zadatku (najpóźniej w ciągu 7 dni od daty zgłoszenia).

Warsztat przeznaczony jest dla osób zarówno już praktykujących jogę jak i dopiero rozpoczynających. Kameralny charakter warsztatu pozwala zadbać o potrzeby każdego z uczestników. Osoby rozpoczynające proszone są o zgłoszenie tego faktu przy zgłoszeniu.

Informacje dodatkowe:

Proszę przywieźć ze sobą matę do ćwiczenia jogi, koc (a najlepiej dwa), dwa klocki, pasek do jogi oraz ręcznik do przykrywania kocy.

Szczegółową informacje o dojeździe otrzymasz na kilka dni przed warsztatem. Dla osób nieposiadających własnego samochodu jest możliwość zabrania się ze zmotoryzowanymi uczestnikami.

 

Rozgość się w swoim ciele i w życiu, doświadczaj DOBROSTANU!