Tak łatwo rozproszyć się pośród codziennych zadań i aktywności… Zatracić poczucie prawdziwej siebie utożsamiając się z rolami partnerki, matki, córki, przyjaciółki, pracownicy, kreatorki, bizneswoman… Zapomnieć o tym co dla siebie ważne troszcząc się na pierwszym miejscu o potrzeby innych albo o swoje biznesowe lub twórcze projekty… Życie lub to co tworzymy czasem wymaga totalnego zaangażowania. Ale powrót do swojego centrum czasem bywa bolesny – wymuszony chorobą, spadkiem poziomu energii, silnym stresem, wypaleniem. Jak go złagodzić lub nie czekać na ostatni dzwonek? Jak miękko i bezboleśnie odnaleźć siebie i swoje centrum? Swój trzon, esencję, jądro istnienia?… Praktyka jogi połączona z praktyką medytacji i tworzeniem mandali może być tutaj ogromną pomocą.

Podczas tego warsztatu zaproszę Cię do praktyki jogi:

 • null

  HARMONIJNEJ, zrównoważonej, wykonywanej z uważnością i ŻYCZLIWOŚCIĄ dla siebie i dla swojego ciała – co nie oznacza, że leniwej i „wygodnej” – bo trafiają się i intensywniejsze chwile!

 • null

  HARMONIJNEJ, zrównoważonej, wykonywanej z uważnością i ŻYCZLIWOŚCIĄ dla siebie i dla swojego ciała – co nie oznacza, że leniwej i „wygodnej” – bo trafiają się i intensywniejsze chwile!

 • null

  INTELIGENTNEJ – pobudzającej Twoje ciało i umysł do harmonijnej współpracy i optymalnego wysiłku, rozbudzającej inteligencję Twojego ciała – bo Twoje ciało „wie” jak praktykować jogę! 

 • null

  zapraszającej do BYCIA więcej i PEŁNIEJ – zarówno w asanie – pozycji jogi – jak i poza jogiczną matą w codziennym życiu 

Co jeszcze czeka tu na Ciebie oprócz praktyki jogi?

 • null

  poranne sesje RELAKSU i PRANAJAMY – jogicznych ćwiczeń oddechowych

 • null

  praktyka MEDYTACJI OBECNOŚCI, która uczy i pomaga odnaleźć swoje centrum, osadzić się w nim swoją świadomością i być blisko swojej prawdy

   

 • null

  oraz KRĄG MANDALI – niezwykła przygoda odkrywania siebie i swoich wewnętrznych skarbów w rysunkach tworzonych na planie okręgu

   

krah-dobrostanu

ZNAJDŹ SWOJE CENTRUM

Ten warsztat łączy w sobie harmonijną i ożywczą praktykę jogi z cennymi inspiracjami i podpowiedziami jak medytując i tworząc mandale miękko i łagodnie powracać do siebie – bez czekania na kryzys lub wypalenie. To mnóstwo praktycznych wskazówek – wcielanych już podczas tego warsztatu w czyn! – jak praktykować medytację aby być bliżej siebie i odnajdywać siebie – prawdziwą siebie – i swoje centrum. Spotkania Kręgu Mandali podpowiedzą jak  w kreatywny sposób dotrzeć, poczuć i zobaczyć swoje centrum i odkryć kryjące się w nim skarby. Mandale to rysunki na planie okręgu – aby skorzystać z ich mocy nie trzeba „umieć” rysować. W trakcie warsztatu otrzymasz wszystkie potrzebne instrukcje i wskazówki aby jak najpełniej skorzystać z sesji jogi, medytacji i tworzenia mandali.

 

To warsztat dla Ciebie jeżeli:

 • Chcesz w pełni doświadczyć potencjału jogi – praktyka jogi „warsztatowa” działa dużo głębiej i pełniej niż praktyka „miejska”!
 • Pragniesz „podrasować” swoją praktykę jogi tak aby przynosiła Ci coraz więcej lekkości i łatwości w ciele i obdarowywała SPOKOJEM, RADOŚCIĄ i HARMONIĄ – podczas warsztatu jest więcej czasu na dodatkowe wyjaśnienia, wskazówki, inspiracje, które mogą wzbogacić Twoją dalszą praktykę jogi!
 • Chcesz doświadczyć dobroczynnych efektów praktyki medytacji, jogicznego relaksu i ćwiczeń oddechowych – szybsze i pełniejsze uwolnienie stresów i napięć i wyciszenie i uspokojenie emocji i umysłu
 • Pragniesz odbudować swój poziom energii po okresie wyczerpania lub wypalenia osobistego lub zawodowego i chcesz poznać praktyki, które pozwolą Ci dbać o siebie na co dzień po powrocie z warsztatu

 • Chcesz poznać moc mandali – rysunków na planie okręgu – i dzięki nim pogłębić swoje intuicyjne postrzeganie i uzyskać dostęp do cennych osobistych wglądów i odkryć

 • Pragniesz podarować sobie prezent życzliwej troski i uwagi dla samej/samego siebie i odnaleźć siebie i swoje centrum

Gdzie będziemy gościć?

W ośrodku warsztatowym Oczyszczalnia Miejsce, które swoją przestrzenią i ciszą wspaniale wspiera praktykę jogi i odnajdywanie poczucia harmonii i wewnętrznej równowagi, Zamieszkamy w Domu ROZPIESZCZANIE. Każdy z 6 mieszczących się na parterze pokoi ma unikalny wystrój i jest zainspirowany innym systemem duchowo-filozoficznym – Hinduizm, Buddyzm, Szamanizm, Taoizm… A ponad nimi znajduje się trzypokojowe Niebo… Atutem miejsca jest niezwykle smakowita kuchnia wegetariańska już wielokrotnie doceniona przez odwiedzających to miejsce joginów!

Zakwaterowanie i wyżywienie.
Do naszej dyspozycji jest 7 pokoi dwuosobowych z własnymi łazienkami oraz dwa pokoje dwuoosobowe ze wspólną łazienką. Wyżywienie wegetariańskie – trzy ciepłe posiłki dziennie. Są desery!

Co jeszcze czeka tu na Ciebie?
Wspaniała atmosfera, kameralna grupa, życzliwe towarzystwo, przestrzeń na spacery i bycie na łonie natury! Po prostu całościowe ciała i duszy jogiczne rozpieszczenie!

Zapraszam Cię bardzo serdecznie do wspólnego spędzenia tego czasu!

Uwielbiam obserwować magię jaka wydarza się podczas warsztatów jogi – odpuszczania, uwalniania, rozluźniania, odkrywania, uspokajania, wyciszania… i delektowania niezwykła gracją i przestrzenią, która pojawia się w naszych ciałach!
Jeżeli już uczestniczyłaś/eś w moich warsztatach to wiesz czego się spodziewać, a jeżeli nie to zajrzyj na stronę Warsztaty Jogi
 i zapoznaj się z opiniami uczestników!
Piątek 27 marca
Sobota 28 marca
Niedziela 29 marca

Opłata za udział

595,- pln – obejmuje pełen program warsztatu jogi oraz pobyt i wyżywienie.
Konto do wpłaty zadatku 195,- pln:
Idea Bank 77 1950 0001 2006 0815 0729 0006, Anna Borawska 
W treści przelewu proszę wpisać – „warsztat jogi marzec 2020” oraz imię i nazwisko uczestnika.
Pozostała część kwoty płatna gotówką na miejscu. 

Ilość miejsc ograniczona – o rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszeń popartych wpłatą zadatku. W przypadku rezygnacji z udziału po 22 marca 2020 nie ma możliwości zwrotu zadatku.

Zgłoszenia

Przez formularz kontaktowy, mailowo lub telefonicznie:
Anna Borawska, 0-664 035 601, poczta@annajogalife.pl
Potwierdzeniem zgłoszenia jest dokonanie wpłaty zadatku (najpóźniej w ciągu 7 dni od daty zgłoszenia).

Warsztat przeznaczony jest dla osób zarówno już praktykujących jogę jak i dopiero rozpoczynających. Kameralny charakter warsztatu pozwala zadbać o potrzeby każdego z uczestników. Osoby rozpoczynające proszone są o zgłoszenie tego faktu przy zgłoszeniu.

Informacje dodatkowe:

Proszę przywieźć ze sobą matę do ćwiczenia jogi, koc oraz pasek.

Informację o tym jakie materiały (kredki, papier) przygotować na Krąg Mandali otrzymasz po zgłoszeniu udziału.

Szczegółową informacje o dojeździe otrzymasz na kilka dni przed warsztatem. Dla osób nieposiadających własnego samochodu jest możliwość zabrania się ze zmotoryzowanymi uczestnikami.