Chillout z Jogą i Medytacją

Jak by to było odnaleźć w sobie przestrzeń pokoju i spokoju i łagodnie się w niej rozgościć?

Oduczyć się uzależnienia od kołowrotka myśli, emocji i zdarzeń i rozluźnić się w swoim istnieniu?

Podczas tego warsztatu zaproszę Cię do praktyki jogi:

 • null

  HARMONIJNEJ, zrównoważonej, wykonywanej z uważnością i ŻYCZLIWOŚCIĄ dla siebie i dla swojego ciała – co nie oznacza, że leniwej i „wygodnej” – bo trafiają się i intensywniejsze chwile.

 • null

  INTELIGENTNEJ – pobudzającej Twoje ciało i umysł do harmonijnej współpracy i optymalnego wysiłku, rozbudzającej inteligencję Twojego ciała – bo Twoje ciało „wie” jak praktykować jogę.

 • null

  Pomagającej zestroić różne części ciała w harmonijną całość i zapraszającą do BYCIA więcej i PEŁNIEJ – nie tylko na jogicznej macie.

 • null

  Takiej, która REGENERUJE, odżywia i WZMACNIA, przynosi niezwykłe poczucie ożywienia i „nakarmienia” ciała, wyciszenie emocji i uspokojenie umysłu.

Co jeszcze czeka tu na Ciebie oprócz praktyki jogi?

 • null

  Poranne i popołudniowe sesje MEDYTACJI z ODDECHEM, które pomogą zanurkować pod fale myśli i emocji i odkryć przenikającą wszystkie doświadczenia PRZESTRZEŃ pokoju, spokoju i harmonii.

 • null

  Niezwykła wieczorna KĄPIEL W DŹWIĘKACH GONGU pomagająca uwolnić to co stoi na drodze do swobodnego rozgoszczenia się w przestrzeni pokoju, SPOKOJU i HARMONII.

 • null

  Wspaniała kameralna atmosfera i życzliwa grupa osób, które podobnie jak Ty pragną na co dzień czuć się lepiej i doświadczać dobrostanu praktykując jogę.

 • null

  Przestrzeń na spacery i bycie na łonie natury. Po prostu całościowe ciała i duszy jogiczne rozpieszczenie!

jogaiaccess

Czy chciałabyś odnaleźć w sobie przestrzeń pokoju i spokoju i doświadczyć wytchnienia od kołowrotka codzienności?

Uważna i skupiona praktyka jogi połączona z medytacją może Ci właśnie to podarować. Stopniowo uczysz się być całkowicie obecna w swoim ciele, ze swoim oddechem, w swoim tu i teraz. Przepływające myśli, doznania, emocje są – ani nie wypierasz ich ani nie walczysz z nimi – jesteś dla nich przestrzenią, w której każde z nich może pojawić się i wybrzmieć. Jesteś z nimi obecna, w pełni przytomna, w pełni świadoma. Osadzona w sobie i w swojej prawdzie jesteś coraz bardziej świadoma przenikającej wszystko przestrzeni pogodnego spokoju i harmonii.

Na co dzień często zatracamy się w zalewie doznań i wrażeń, gubimy siebie w powodzi myśli, emocji i natłoku zdarzeń. Zapominamy wtedy i o sobie i o tym, że – jednak – mamy wpływ na to jak i na ile dajemy się wkręcić – lub nie – codziennemu kołowrotkowi. I możemy zacząć świadomie oduczać się uzależnienia od pędu, stresu, napięcia, ciągłej aktywności po to aby móc świadomie wybierać kiedy jest czas na aktywność a kiedy na odpoczynek i nauczyć się takiego sposobu bycia, życia i działania, który pielęgnuje w nas połączenie z naszą prawdziwą naturą.

Warsztatowa praktyka JOGI i MEDYTACJI Z ODDECHEM mogą być w tym procesie ogromnym wsparciem. Razem z KĄPIELĄ W DŹWIĘKACH GONGU – potężnego instrumentu muzycznego o niezwykle harmonizującym i oczyszczającym działaniu – ułatwią Ci łagodne rozgoszczenie się w doświadczeniu pokoju i spokoju – tak abyś mogła łatwiej odnajdywać do niego drogę zawsze kiedy tego zapragniesz.

To warsztat dla Ciebie jeżeli:

 • Chcesz w pełni doświadczyć potencjału jogi – praktyka jogi „warsztatowa” działa dużo głębiej i pełniej niż praktyka „miejska”.
 • Pragniesz „podrasować” swoją praktykę jogi tak aby przynosiła Ci coraz więcej lekkości i łatwości w ciele i obdarowywała SPOKOJEM, poczuciem wewnętrznej mocy i HARMONIĄ – podczas warsztatu jest więcej czasu na dodatkowe wyjaśnienia, wskazówki, inspiracje, które mogą wzbogacić Twoją dalszą praktykę jogi.
 • Chcesz doświadczyć dobroczynnych efektów praktyki jogi i medytacji – szybsze i pełniejsze uwolnienie stresów i napięć i wyciszenie i uspokojenie emocji i umysłu oraz łatwiejszy dostęp do swojego wewnętrznego źródła spokojnej siły.
 • Ciekawi Ciebie co tak naprawdę kryje się pod słowami „przestrzeń pokoju i spokoju” i co odkrycie tej przestrzeni mogłoby wnieść w Twoje życie.
 • Potrzebujesz odbudować swój poziom energii po okresie wyczerpania lub wypalenia osobistego lub zawodowego
 • Masz ochotę doświadczyć harmonizującego i uwalniającego działania dźwięków gongu.
 • Marzy Ci się odpoczynek od zgiełku miasta i codziennych obowiązków i chcesz podarować sobie prezent życzliwej troski i uwagi dla samej/samego siebie – takiego pełnego objęcia i zaopiekowania się sobą.

Gdzie będziemy gościć?

W kameralnym i przytulnym, leżącym tuż pod lasem, Gospodarstwie Agroturystycznym Reni i Marka „Karma na Wsi”: http://www.umarka.pl/
Czeka na nas wspaniała przestrzenna sala do praktyki jogi obficie wyposażona w jogiczne sprzęty takie jak krzesła i liny oraz niezwykle smakowite posiłki przygotowane przez Gospodarzy rozmiłowanych w kuchni wegetariańskiej.

Zakwaterowanie i wyżywienie.
Mieszkać będziemy w dwu- i trzyosobowych pokojach, z dostępem do łazienek na korytarzu oraz w przestrzennej siedmioosobowej sali z własnymi łazienkami. Wyżywienie wegetariańskie –  poranna „owsianka”, obiad i kolacja.

Zapraszam Cię bardzo serdecznie do wspólnego spędzenia tego czasu!

Uwielbiam obserwować magię jaka wydarza się podczas warsztatów jogi – odpuszczania, uwalniania, rozluźniania, odkrywania, uspokajania, wyciszania… i delektowania niezwykła gracją i przestrzenią, która pojawia się w naszych ciałach!
Jeżeli już uczestniczyłaś/eś w moich warsztatach to wiesz czego się spodziewać, a jeżeli nie to zajrzyj na stronę Warsztaty Jogi
 i zapoznaj się z opiniami uczestników!
Czwartek...
Piątek... i Sobota...
Niedziela...

Opłata za udział

…,- pln – obejmuje pełen program warsztatu oraz pobyt i wyżywienie.

Konto do wpłaty zadatku …,- pln: Anna Borawska 28 1940 1076 5472 0878 0000 0000 (Credit Agricole) – w opisie przelewu proszę wpisać – „warsztat jogi listopad” oraz imię i nazwisko uczestnika. Pozostała część kwoty płatna gotówką na miejscu.

Ilość miejsc ograniczona – o rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszeń popartych wpłatą zadatku. W przypadku rezygnacji z udziału po… nie ma możliwości zwrotu zadatku.

Zgłoszenia

Przez formularz kontaktowy, mailowo lub telefonicznie:
Anna Borawska, 0-664 035 601, poczta@annajogalife.pl
Potwierdzeniem zgłoszenia jest dokonanie wpłaty zadatku (najpóźniej w ciągu 7 dni od daty zgłoszenia).

Warsztat przeznaczony jest dla osób zarówno już praktykujących jogę jak i dopiero rozpoczynających. Kameralny charakter warsztatu pozwala zadbać o potrzeby każdego z uczestników. Osoby rozpoczynające proszone są o zgłoszenie tego faktu przy zgłoszeniu.

Informacje dodatkowe:

Proszę przywieźć ze sobą matę do ćwiczenia jogi, pasek do jogi oraz ręcznik do przykrywania kocy.

Szczegółową informacje o dojeździe otrzymasz na kilka dni przed warsztatem. Dla osób nieposiadających własnego samochodu jest możliwość zabrania się ze zmotoryzowanymi uczestnikami.

Odnajdź w sobie przestrzeń pokoju i spokoju, doświadczaj DOBROSTANU!