Bardzo dziękuję Ci za warsztat, w jakim miałem okazję i wielką przyjemność uczestniczyć. Teraz w moje głowie pojawiają się ciekawe pomysły na to, w którym kierunku podążyć.
Warsztat spowodował też, że czuję się wyluzowany mocniej i zrelaksowany. W poniedziałek przytrafiły mi się nieprzyjemne rzeczy w pracy i wcześniej byłbym zdenerwowany. Jednak nie tym razem 🙂 zacząłem myśleć o tym, jak wygląda moja mandala i jakie kolory są na niej i wszystko się zmieniło. Ogarnęła mnie pewność, że wszystko dzieje się dobrze. Ja JESTEM bardzo bezpieczny.

Mariusz ( Mandale – Sztuka Odkrywania Siebie)

Pięknie dziękuję za wspaniałe spotkanie, które wiele dobrego wniosło do mojego życia. Pięknie poprowadziłaś warsztat mimo, że trwał tylko 3 godziny.

Krystyna (Krąg Mandali)

(…) Jestem bardziej pewna siebie, skoncentrowana, świadoma tego co się dzieje, świadoma siebie. To wszystko takie niesamowite. Mandale na prawdę mają wielką moc! Jestem Tobie Aniu ogromnie wdzięczna za to nasze spotkanie, to jak kolejny wielki krok w stronę prawdziwej mnie. Medytacje, praca z kolorami, wyrysowywanie…wszystkiego używam na co dzień, jakoś inaczej spoglądam na ludzi, na sytuacje, na siebie. Uważam, że warsztat poprowadziłaś bardzo dobrze, czułam się bezpiecznie, mogłam być sobą, bardzo dużo się nauczyłam i wierzę, że to nie ostatnie nasze spotkanie przy Mandalach!

Ewelina (Mandala – Odzwierciedlam, Przemieniam, Inspiruję)

Dziękuję Ci bardzo za warsztaty, które spełniły moje oczekiwania a może i więcej. Otworzyły mi oczy abym się kurczowo nie trzymała różnych „rzeczy” w moim życiu. Dostałam też większej wiary w siebie, jestem pewniejsza w tym co mówię i robię (pomimo, że to się wszystkim nie podoba).

Kasia (Odkryj Skarby Mandali)

Spodziewałam się czegoś zupełnie innego, a warsztat był niesamowitą pracą z energią i przede wszystkim z samym sobą. Nawzajem mogliśmy obserwować i wszyscy czuliśmy jak bardzo ewoluujemy i rozwijamy się w trakcie tych paru godzin. Moment kulminacyjny po narysowaniu ostatecznej mandali był naprawdę zwieńczeniem całego procesu i podróżą poza swój ograniczony wymiar. Ja osobiście po powrocie do domu (to było jeszcze przed erą online – dopisek AB) czułam maksymalne wykończenie i generalnie źle się czułam, ale byłam świadoma, że się oczyszczam i nie wiedziałam, że tak silny proces może zachodzić bez pomocy żadnej medycyny. W pewnym sensie poczułam jak ulatuje ze mnie wszystko to co złe i drugi dzień był zupełnie inny pod względem mojej lekkości na duchu:-) (…) Czuję więcej szczęścia na pewno. Ostatnio miałam takie sytuacje, że czułam jak każdy mój krok to krok w pustkę, dużo niepotrzebnego stresu o wiele spraw. A wczoraj(…) taka myśl, że jestem szczęśliwa, sama do mnie napłynęła i nie musiałam jej nawet przywoływać:-) (…) Moja mandala wisi na ścianie, wprowadza słoneczną atmosferę i przypomina mi o cennym doświadczeniu:-)

Izabela C. (Odkryj Magię Mandali)

Warsztaty Mandali „Twoje Prawdziwe Piękno” prowadzone przez Anię Borawską, były – jak zawsze – pełne magii i wydarzających się cudów. Energia warsztatów była piękna, odprężająca, błoga, pełna spokoju. Podczas warsztatów otrzymałam potężny zastrzyk pozytywnej energii. Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w Warsztatach Mandali prowadzonych przez Anię Borawską. Dają wiele pozytywnych możliwości, niezapomnianych wrażeń i wspaniałych, budujących zmian w wielu aspektach życia.

Mirosława (Warsztat Mandali “Twoje Prawdziwe Piękno”)

Dziękuje jeszcze raz za mandalowe spotkanie. Za możliwość uczestnictwa w innym – nieznanym mi dotychczas doświadczeniu – a tak przydatnym w życiu. Moja mandala mnie wyciszyła, uspokoiła a jednocześnie napełniła taką „dobrą energią”, trudno mi ją opisać ale tak w skrócie to cały tydzień miałam radosny, wszystko szło ,, jak po maśle”, teraz pisząc to uświadomiłam sobie, że taki miałam przekaz „Jesteś Radością”, „Dasz Radę”.
Sobotnie spotkanie było dla mnie wyciszeniem, moje myśli „nie biegały”, byłam skupiona i o tym moja mandala mi przypomina – o harmonii, radości i spełnieniu.

Iwona (Krąg Mandali i Dobrostanu „Obejmując Siebie”)

Aniu, warsztaty z Tobą to czysta przyjemność. Masz wyjątkowy dar przyciągania, czy to rysowanie mandali czy zajęcia jogi są jak balsam na duszę z powodu Twojej wyjątkowo kojącej i spokojnej obecności i głosu, które pozwalają się otworzyć i zajrzeć w swoje skryte myśli, maksymalnie się odprężyć, nabrać dystansu do wielu spraw i problemów, po prostu chce się zagrzać u Ciebie miejsca na dłużej.

Ania (Krąg Mandali i Dobrostanu „Obejmując Siebie”)