Cześć Aniu, chciałbym się z Tobą podzielić moimi obserwacjami po sesji Bars All Inclusive (pakiet  Access Bars & Energetyczne Zestrojenie). Pierwsza ważna obserwacja to pozbycie się natłoku myśli, który mi towarzyszył zanim otrzymałem sesję. Dzięki temu, że sesja All Inclusive jest nagrywana wielokrotnie do niej wracałem przez kilka tygodni po sesji. Po dwóch miesiącach od pierwszej sesji ponownie skorzystałem z sesji Bars, ale już zwykłej. Moje obserwacje po mniej więcej miesiącu od drugiej sesji są takie, że ogromnie wzrosła moja radość z życia. Już od pierwszych chwil po przebudzeniu jestem pełen energii. Nigdy wcześniej nie śpiewałem pod prysznicem rano, a tu taka niespodzianka. Wreszcie zacząłem cieszyć się życiem i dostrzegać jego piękno na każdy kroku w najdrobniejszych rzeczach.

Inna zaskakująca mnie sprawa to fakt, że istotnie ograniczyłem spożywanie mięsa. Owszem nie pogardzę dobrym stejkiem, ale prawie całkowicie zastąpiłem mięso rybami lub innym źródłem białka. Uprawiam codziennie sport i białko stanowi ważny element mojej diety. Teraz mój apetyt na Bars stał się jeszcze większy (…). Jak może być jeszcze lepiej?

Mariusz (ACCESS BARS & ENERGETYCZNE DOSTROJENIE)

Ania z wielką wrażliwością ale też z poczuciem humoru towarzyszyła mi w docieraniu do siebie podczas sesji EZOP. Pomagała odnajdywać trop. Bardzo polecam jej sesje każdemu, kto chce zrzucić z siebie stare warstwy i przedrzeć się do żywej energii, do prawdziwej/prawdziwego siebie. Moje sesja była sesją na żywo, dzięki temu w pracy uczestniczyło również moje ciało i to było bardzo cenne. Ania z niezwykłym wyczuciem odnajduje kluczowe miejsca do pracy – w ciele i w życiu. W utrwaleniu doświadczeń, których dotknęłam podczas sesji pomaga mi nagranie, dzięki niemu mogę sobie przypomnieć konkretne fakty i odkrycia ale też wracam do stanu, którego dotknęłam w trakcie sesji. 

Ewa (ENERGETYCZNE DOSTROJENIE)

Sesje Bars spowodowały mocniejszą motywację do zamierzonych działań, lepiej czuję relację z bliskimi mi osobami, poprawiła mi się samoocena z raczej negatywna na pozytywną. Również podczas rozmów zacząłem mówić bardziej konkretnie i na temat. Okazało się także, że mój wizerunek zewnętrzny zmienił się na lepsze. Po sesji Bars jestem znacznie spokojniejszy (dawniej działałem impulsywnie). Moje relacje z bliskimi mi osobami poprawiły się!

Grzegorz (ACCESS BARS)

Sesje Bars przede wszystkim pomagają mi osiągnąć wewnętrzny spokój, uważnie i z dystansem przyglądać się sytuacjom, które mnie spotykają. To sprawia, że zaczynam dostrzegać nowe możliwości i odważniej wybierać je w swoim życiu. Czuję wewnętrzną zmianę. Mam w sobie więcej optymizmu, dystansu w relacjach oraz wiary w siebie. Zrobiłam też kolejny krok na drodze do uniezależnienia się od opinii innych, ich wpływu na moje nastroje i decyzje.

Katarzyna (ACCESS BARS)

Competent, positive and passionate. These are the 3 adjectives that in my opinion represent Ania the best. During her lessons I always felt that I was dealing with a truly passionate professional. I do not speak Polish yet and she held all the lessons in English, language in which she is fluent. She truly helped me to have a better understanding – therefore relationship – with my body and to find a better balance in my life through this awareness and mind-body collaboration. She is also very attentive about how the exercises reflect on the body, especially when it came to pre-existent physical issues. I always felt safe following her instructions. 

I certainly recommend her to whom wants to practice Yoga at any level, and discover the beauty of his own body in a safe though active way.

Danilo (JOGA)

Ania w swoim nauczaniu wspiera się ogromną wiedzą i doświadczeniem, a sesje indywidualne z nią mają tę zaletę, że może poświęcić nam całą swoją uwagę i dostosować praktykę tylko do naszych potrzeb, czy celu, na którym nam zależy. W dodatku jej spojrzenie na ucznia z kilku perspektyw (jakże czasem zaskakujących :)) pomaga osiągnąć niebywałe efekty – mnie osobiście lekcje z Anią pozwoliły wejść na głębszy poziom praktyki i nauczyć się szukania rozwiązań nie tylko tam, gdzie rozum prowadzi. Dzięki otrzymanym od Ani wskazówkom „przepracowałam” wiele trudnych dla mnie obszarów i potrafię teraz optymalniej pracować w pozycjach – z poszanowaniem mojego ciała i jego możliwości na dany moment.

Dominika (JOGA oraz JOGA & ACCESS BARS)

Od dziesięciu miesięcy spotykam się z Anią raz w tygodniu aby ćwiczyć jogę. Zdecydowałam się na jogę ze względu na problemy z plecami i brak wysiłku fizycznego. Po dwóch miesiącach zauważyłam ogromną różnicę w mojej postawie. Pamiętam o odpowiednim siedzeniu. Dzięki jodze bóle pleców pojawiają się znacznie rzadziej. Z większą łatwością wykonuje wiele pozycji, a przede wszystkim czuję swoje ciało. W trakcie zajęć Ania obserwuje ciało i dobiera odpowiednie potrzebne mu pozycje. To co najważniejsze, w trakcie tych spotkań zrozumiałam i poczułam jak istotna jest harmonia między umysłem a ciałem. To jest niesamowite gdy utrzymujesz balans w pozycji drzewa i czujesz, że twój umysł i ciało stanowi całość.

Anna (JOGA)