Praktykę Jogi rozpoczęłam kilka lat temu, ale do grupy Ani trafiłam po dłuższej przerwie. Moją główną motywacją do powrotu była „walka” z bólem kręgosłupa. To co mnie zachęciło, aby pójść na pierwsze zajęcia były liny i pozycje które wdziałam na zdjęciu.  Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że zostanę z Anią na dłużej. Uderzyła mnie jej uważność, indywidualne podejście do każdej uczestniczki, cierpliwość, szacunek i delikatność w kontakcie z drugim człowiekiem. Każda pozycja jest dokładnie wytłumaczona i poparta gruntowną wiedzą. Po każdym spotkaniu czuję, że nie tylko moje ciało czuje się lepiej, ale również moja dusza. Sesje dają mi pozytywną energię, uspokojenie i ogromny relaks. Bardzo się cieszę, że trafiłam do grupy i z pewnością będę kontynuować tę przygodę.

Justyna

Jogę u Ani Borawskiej polecam gorąco wszystkim cierpiącym na dolegliwości kręgosłupa. Już jedna sesja w tygodniu może zdziałać cuda. Ciało się rozluźnia, łatwiej się schylić, lepiej się śpi. Zajęcia prowadzone w przemiłej atmosferze i z profesjonalnym podejściem do każdego uczestnika. Żałuję tylko, że za długo zwlekałam z zapisaniem się do Anna Joga Life!

Kasia

Zajęcia pozwalają mi lepiej „poczuć moje ciało”. Po każdej sesji czuję się rozruszana, dowiaduję się o istnieniu nowych mięśni, o których wcześniej nie wiedziałam, że je mam ;). Chodzę dla relaksu, ale też dla pokonania swoich ograniczeń cielesnych. Motywuje mnie to, że z sesji na sesję widzę postępy, zauważam że moje ciało robi się silniejsze i może więcej, a ja czuję się w nim lepiej i nawet w codziennych czynnościach inaczej ustawiam nogi, albo miednicę 😉 Dzięki za te zajęcia, naprawdę dużo mi dają i bardzo mi się podobają.

Bożena

Aniu, po wczorajszych zajęciach byłam mega zrelaksowana i stan ten nadal trwa. Bardzo Ci dziękuję.

Joanna

Wspaniałe zajęcia, zarówno dla tych, którzy chcą po raz pierwszy spróbować jogi, jak i dla tych, którzy mają już jakieś doświadczenie. Ania z wielkim wyczuciem i uwagą podchodzi do każdego uczestnika, do jego potrzeb i możliwości. Każda sesja jest trochę inna, ale zawsze daje poczucie odprężenia i odświeżenia. Pozwala poznać swoje ciało i swoje możliwości. Oprócz tego urzekło mnie to, jak ładnie Ania potrafi posługiwać się językiem, precyzyjnie opisując każdą pozycję i sposób pracy z ciałem. To dodatkowy bonus dla tych, którzy cenią sobie estetykę języka.

Ania

Aniu! Dziękuję, że co tydzień reanimujesz mój kręgosłup na swoich zajęciach jogi. Miło jest doświadczać Twojego entuzjazmu i rzetelności w prowadzeniu zajęć oraz empatii z jaką traktujesz wszystkich uczestników. Myślę, że bardzo pasuje do Ciebie miano Joginki z pasją!!! Pozdrawiam.

Kasia

Długo szukałam formy aktywności, która dałaby mi kopa energetycznego jednocześnie nie powodując, że po zajęciach będę nadawała się do ” reanimacji”. W końcu znalazłam, joga w Łomiankach to jest to! Prowadząca zajęcia, Ania Borawska, podchodzi do każdego ćwiczącego indywidualnie. Nawet gdy mam problem z plecami idę na zajęcia, bo wiem, że Ania znajdzie taką asanę, która mi pomoże. Każde zajęcia są inne,a po zajęciach poczucie harmonii i spokoju nie do przecenienia. Gorąco polecam zajęcia jogi w Łomiankach.

Ilona