Jeśli ktoś martwi się lub zastanawia czy joga online spełni jego oczekiwania względem tej aktywności, w przypadku zajęć z Anią te zmartwienia są zbędne! Indywidualne podejście do każdego uczestnika i baczna obserwacja przez Anię daje poczucie uczestnictwa na 100%. Sesje są różnorodne i dopasowane do nastroju uczestniczek (Ania jest otwarta na propozycje i wysłuchuje prośby oraz jest uważna na potrzeby uczestniczek). Cieszę się, że pojawiła się możliwość praktyki online, Ania włożyła mnóstwo pracy w to, aby ta forma zajęć  była dla uczestników satysfakcjonująca i w pełni rozwijająca. Dodatkowo zauważyłam, że joga w formie online przyczyniła się do zwiększenia mojej samoświadomości własnego ciała 🙂

Dominika

Jeżeli chcesz trenować jogę, ale z różnych przyczyn nie możesz uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych, to zajęcia online będą dobrym rozwiązaniem. Zwłaszcza zajęcia z Anią, która z uwagą śledzi nasze poczynania i udziela wskazówek w trakcie sesji. Każdy uczestnik czuje się „zaopiekowany”, pomimo tego, że jest to sesja online. Czujesz uważne oko Ani, która wyłapuje wszystkie niedociągnięcia w trakcie robienia asan i koryguje je na bieżąco. Polecam taką formę zajęć.

Ilona

Mam 66 lat, od ponad roku ćwiczę jogę. Bardzo, bardzo polecam. Zajęcia prowadzone są w bardzo spokojnym tempie więc nie ma problemów z kondycją a wiek nie stanowi żadnej bariery. Czasami bywa trudno – ale do wytrzymania. Ania bardzo przywiązuje wagę do indywidualizowania ćwiczeń, mając na uwadze nasze możliwości, predyspozycje ale także i różne ograniczenia. Świetnie operuje językiem – co powoduje, że instrukcje dotyczące ćwiczeń są bardzo jasne i zrozumiałe. Przywiązuje bardzo dużą wagę do poprawności i staranności wykonywanych asan. Z całego serca polecam.

Barbara

Kiedy ograniczono wszelkie możliwości spotykania się, uczestnictwo w zajęciach „na żywo” stało się niemożliwe, również praktyka jogi na Pawłowskiej musiała przyjąć inną formułę. I wydarzyło się to w sposób całkowicie bezproblemowy. Ania natychmiast zorganizowała profesjonalne studio jogi w każdym z naszych domów i mieszkań. Joga online  towarzyszyła nam jako wsparcie duchowe i fizyczne przez cały okres pandemii. Miałyśmy nie tylko normalne zajęcia kilka razy w tygodniu, ale także bogatą ofertę praktyk dodatkowych. Były praktyki wzmacniające kręgosłup, ćwiczenia technik oddechowych i relaksacyjnych. A przy tym wszystko zorganizowane, jak to u Ani, w sposób w pełni profesjonalny i przemyślany. Ania przez oko kamery dostrzega każdą naszą asanę, koryguje błędy, uczy nowych pozycji. A to wszystko bez wychodzenia z domu.  Bardzo polecam zajęcia online jako jedyną formę zajęć, albo – jak to jest u mnie – jako dopełnienie zajęć „na żywo”. 

Sylwia