Weekend z Jogą był dla mnie … idealny. Ania okazała się być Czarodziejką jogi. Każdego dnia serwowała nam inne asany, w bardzo świadomy sposób łącząc je a to co pokazała ostatniego dnia dla mnie było Mistrzostwem 🙂 Ania pozwoliła mi odkryć, że wsłuchując się w siebie i poszukując przestrzeni w ciele i poza nim, można łamać ograniczenia jakie wydaje nam się, że mamy w sobie. Gdyby pięć dni majowego weekendu wypełnionych było tylko jogą już byłoby wspaniale, ale całości dopełniały rozmowy z Anią, współuczestniczkami i gospodarzami, piękna okolica, wymarzona pogoda, codzienne obserwowanie zachodów słońca, spacery do dębu, wygrzewanie w słońcu wśród zielonych traw i żółtych kwitnących mleczy oraz wspaniała kuchnia Marka i Reni, którzy gotują z sercem i pokazują, że wegetariańskie jedzenie może być ucztą dla podniebienia. Ani idealnie udało się połączyć w jednym warsztacie wszystkie te elementy i sprawić, że czułam się wyjątkowo 🙂

Ania

Twój Aniu profesjonalizm, a jednocześnie lekkość i niesamowite wyczucie w prowadzeniu zajęć (podczas warsztatu jogi), niesamowita przestrzeń miejsca i wspaniali ludzie, wszystko to spowodowało, że moje ciało, umysł i dusza cudownie grają w jednym harmonijnym rytmie. Ściskam Was wszystkich bardzo mocno.

Lidia

Zdecydowałam sie na wyjazd z Ania z nadzieja na regeneracje psychiczna i fizyczna. Okazało się, ze program warsztatów przerósł moje oczekiwania. Wszystkie aktywności, począwszy od porannych sesji medytacyjnych, skończywszy na wieczornych spotkaniach były tak pomyślane i spójne, że dały mi poczucie, że jestem ze swoimi potrzebami we właściwych rękach. Wróciłam bez napięć w ciele, z wiedzą jak regulować swój oddech i przestrzenią w głowie na nowe wyzwania. Gorąco polecam wszystkim, którzy potrzebują na nowo skomunikować się z samym sobą.

Ania

Od dziesięciu miesięcy spotykam się z Anią raz w tygodniu aby ćwiczyć jogę. Zdecydowałam się na jogę ze względu na problemy z plecami i brak wysiłku fizycznego. Po dwóch miesiącach zauważyłam ogromną różnicę w mojej postawie. Pamiętam o odpowiednim siedzeniu. Dzięki jodze bóle pleców pojawiają się znacznie rzadziej. Z większą łatwością wykonuje wiele pozycji, a przede wszystkim czuję swoje ciało. W trakcie zajęć Ania obserwuje ciało i dobiera odpowiednie potrzebne mu pozycje. To co najważniejsze, w trakcie tych spotkań zrozumiałam i poczułam jak istotna jest harmonia między umysłem a ciałem. To jest niesamowite gdy utrzymujesz balans w pozycji drzewa i czujesz, że twój umysł i ciało stanowi całość.

Anna

Zajęcia pozwalają mi lepiej „poczuć moje ciało”. Po każdej sesji czuję się rozruszana, dowiaduję się o istnieniu nowych mięśni, o których wcześniej nie wiedziałam, że je mam ;). Chodzę dla relaksu, ale też dla pokonania swoich ograniczeń cielesnych. Motywuje mnie to, że z sesji na sesję widzę postępy, zauważam że moje ciało robi się silniejsze i może więcej, a ja czuję się w nim lepiej i nawet w codziennych czynnościach inaczej ustawiam nogi, albo miednicę 😉 Dzięki za te zajęcia, naprawdę dużo mi dają i bardzo mi się podobają.

Bożena

Aniu! Dziękuję, że co tydzień reanimujesz mój kręgosłup na swoich zajęciach jogi. Miło jest doświadczać Twojego entuzjazmu i rzetelności w prowadzeniu zajęć oraz empatii z jaką traktujesz wszystkich uczestników. Myślę, że bardzo pasuje do Ciebie miano Joginki z pasją!!! Pozdrawiam.

Kasia