Bądź bliżej Siebie i swojego Ciała.

Żyj Sobą w pełni.

Doświadczaj Dobrostanu.

Anna Borawska

Anna Joga Life i Sztuka Życia Sobą

Bądź bliżej Siebie i swojego Ciała.

Żyj Sobą w pełni.

Doświadczaj Dobrostanu.

Anna Borawska

Anna Joga Life i Sztuka Życia Sobą

Na sesjach, kursach i warsztatach Anna Joga Life czeka na Ciebie:

Na sesjach, kursach i warsztatach Anna Joga Life czeka na Ciebie:

 • null

  JOGA ŻYCZLIWA

  Praktykowana z życzliwością dla siebie i dla swojego ciała, w pogodnej atmosferze, bez nadmiaru powagi i sztucznego zadęcia. Tak, nawet podczas zajęć grupowych możesz liczyć na moją pełną obecność Tobą i z tym co robisz i na to, że… nie pozwolę Ci na uciekanie w ‘łatwiznę” tam gdzie możesz więcej!

 • null

  JOGA INTELIGENTNA

  Wykonywana w poszanowaniu możliwości i inteligencji Twojego ciała. Czasem jedna prosta instrukcja zmienia jakość wykonywanej pozycji mobilizując i Ciebie i Twoje ciało to optymalnej pracy i współpracy. To taka „magia jogi w praktyce” uczona i przekazywana w przystępny sposób podczas kursów i warsztatów jogi Anna Joga Life… Dzięki niej uzyskasz wyjątkową jakość i głębię praktyki przy możliwie najmniejszym nakładzie pracy … co nie oznacza braku wysiłku! Nawet po takiej inteligentnej praktyce jogi pojawiają się czasem „zakwasy”!

 • null

  JOGA z INDYWIDUALNYM PODEJŚCIEM

  Gdy ważniejszy od programu zajęć i wykonywanych właśnie pozycji jogi jest człowiek, który je wykonuje. Nawet podczas grupowych kursów jogi i warsztatów wyjazdowych możesz liczyć na indywidualne wskazówki i instrukcje. Oczywiście w zakresie możliwym przy uszanowaniu obecności pozostałych uczestniczących osób i bez zatrzymywania przebiegu sesji!

 • null

  AUTORSKI PROGRAM NAUCZANIA I PRAKTYKI JOGI

  Przebieg każdych zajęć – dobór pozycji, sposób i czas wykonywania – i cały program kursu jest na bieżąco dopasowywany do aktualnego stanu i samopoczucia uczestników. Dzięki temu nauka i praktyka jogi przebiega w bardziej harmonijny, przyjemny i owocny sposób – choć nie oznacza, że jest „leniwie” lub „wygodnie”! Sesja po sesji odkrywasz tajniki jogi i uczysz się świadomie pracować ze swoim ciałem.

 • null

  UNIWERSALNE PRAKTYKI DOBROSTANU

  Medytacja Obecności, Pytania Kantowe, Afirmacje… Obfitość praktycznych metod i technik pozwalających na co dzień doświadczać więcej LEKKOŚCI i radości, HARMONII, spełnienia i DOBROSTANU. Regularnie praktykowane wspaniale uzupełniają efekty jakie przynosi praktyka jogi i sprawiają, że życie jest bardziej warte życia!

CHILLOUT z JOGĄ i MEDYTACJĄ - 14 - 16 kwietnia 2023

Odpocznij w Sobie. Odkrywaj swoje wewnętrzne Skarby.

Poznaj wrażenia uczestników!

Kobieca Joga Dobrostanu

Czy chciałbyś praktyką jogi wspierać swój dobrostan jako kobiety?

I dzięki umiejętnemu doborowi asan – pozycji jogi –  czuć się lepiej – nie tylko fizycznie, ale też psychicznie i emocjonalnie?

Jeżeli TAK to z myślą właśnie o Tobie przygotowałam specjalny poradnik o tym jak praktyką jogi możesz rozpieścić swoje kobiece ciało.
Otrzymasz go mailem po potwierdzeniu zapisu do LISTÓW DOBROSTANU tutaj:

Rozgość się w swoim ciele i życiu, doświadczaj DOBROSTANU!