Chillout z Jogą i Wieczorem Dobrostanu - 3 - 5 grudnia 2021

A gdyby tak zaprosić do swojego życia więcej spokoju, pogody ducha i harmonii?

I podarować sobie prezent czułej uwagi i uhonorować siebie jako naprawdę ważną osobę w swoim życiu?

Podczas tego warsztatu zaproszę Cię do praktyki jogi:

 • null

  HARMONIJNEJ, zrównoważonej, wykonywanej z uważnością i ŻYCZLIWOŚCIĄ dla siebie i dla swojego ciała – co nie oznacza, że leniwej i „wygodnej” – bo trafiają się i intensywniejsze chwile.

 • null

  INTELIGENTNEJ – pobudzającej Twoje ciało i umysł do harmonijnej współpracy i optymalnego wysiłku, rozbudzającej inteligencję Twojego ciała – bo Twoje ciało „wie” jak praktykować jogę.

 • null

  Pomagającej zestroić różne części ciała w harmonijną całość i zapraszającą do BYCIA więcej i PEŁNIEJ – nie tylko na jogicznej macie.

 • null

  Takiej, która REGENERUJE, odżywia i WZMACNIA, przynosi niezwykłe poczucie ożywienia i „nakarmienia” ciała, wyciszenie emocji i uspokojenie umysłu.

Co jeszcze czeka tu na Ciebie oprócz praktyki jogi?

 • null

  Poranne sesje POGŁĘBIONEGO RELAKSU i PRANAJAMY klasycznej pomagające doświadczyć wewnętrznej ciszy i spokoju.

 • null

  5-minutowe sesje MEDYTACJI HARMONIZUJĄCEJ na rozpoczęcie lub zakończenie każdej sesji jogi– niezwykle prosta i kojąca formy medytacji, która w szybki sposób pomaga poprawić swoje samopoczucie i przywrócić poczucie wewnętrznej harmonii i dobrostanu.

 • null

  WIECZÓR DOBROSTANU, który podpowie Ci jak możesz zadbać o siebie w czuły, mądry i wspierający sposób.

 • null

  Wspaniała kameralna atmosfera i życzliwa grupa kobiet, które podobnie jak Ty pragną na co dzień czuć się lepiej i doświadczać dobrostanu praktykując jogę.

 • null

  Przestrzeń na spacery i bycie na łonie natury! Po prostu całościowe ciała i duszy jogiczne rozpieszczenie!

energetdobr

Wieczór Dobrostanu

To będzie naprawdę wyjątkowy wieczór! „Uzbrojona” w kartkę papieru i długopis wykonasz kilka prostych ćwiczeń, które pomogą Ci odkryć jak możesz zadbać o siebie w naprawdę mądry, czuły i wspierający sposób. Dowiesz się co to znaczy uznać i uhonorować siebie i jakie to ma znaczenie dla Twojego codziennego poczucia dobrostanu. Poznasz kilka wybranych najbardziej wspierających praktyk dobrostanu i dowiesz się jak swoje osobiste odkrycia wcielić „w czyn” nie tylko na warsztacie ale też po powrocie do domu.

Podczas tego spotkania nie otrzymasz żadnego gotowego przepisu na szczęście i spełnienie. Przygotowane ćwiczenie pomogą Ci odkryć Twój własny przepis na zadbanie o siebie i swoje potrzeby tak jak tego naprawdę pragniesz. A to daje niezwykłe poczucie ukojenia i zaopiekowania się sobą – nie do zastąpienia przez żadne „zewnętrzne” działania, relacje, terapie i osiągnięcia.

To warsztat dla Ciebie jeżeli:

 • Chcesz w pełni doświadczyć potencjału jogi – praktyka jogi „warsztatowa” działa dużo głębiej i pełniej niż praktyka „miejska”.
 • Pragniesz „podrasować” swoją praktykę jogi tak aby przynosiła Ci coraz więcej lekkości i łatwości w ciele i obdarowywała SPOKOJEM, RADOŚCIĄ i HARMONIĄ – otrzymasz wyjaśnienia, wskazówki, inspiracje, które mogą pogłębić Twoją powarsztatową praktykę jogi.
 • Chcesz doświadczyć dobroczynnych efektów jogicznego relaksu i praktyk oddechowych takich jak głęboka regeneracja, wyciszenie i uspokojenie emocji i umysłu oraz bycie bliżej siebie.
 • Chciałabyś nasycić siebie i swoje życie Twoją ulubioną jakością dobrostanu i poczuć, że sama dla siebie jesteś naprawdę ważna.
 • Pragniesz odbudować swój poziom energii po okresie wyczerpania lub wypalenia osobistego lub zawodowego.

 • Marzy Ci się odpoczynek od zgiełku miasta i codziennych obowiązków i chcesz podarować sobie prezent życzliwej troski i uwagi dla samej/samego siebie – takiego pełnego objęcia i zaopiekowania się sobą

Gdzie będziemy gościć?

W ośrodku warsztatowym Oczyszczalnia Miejsce, które swoją przestrzenią i ciszą wspaniale wspiera praktykę jogi i odnajdywanie poczucia harmonii i wewnętrznej równowagi – https://www.oczyszczalniamiejsce.pl/  Zamieszkamy w Domu ROZPIESZCZANIE. Każdy z 6 mieszczących się na parterze pokoi ma unikalny wystrój i jest zainspirowany innym systemem duchowo-filozoficznym – Hinduizm, Buddyzm, Szamanizm, Taoizm… A ponad nimi znajduje się trzypokojowe Niebo… Atutem miejsca jest niezwykle smakowita kuchnia wegańska już wielokrotnie doceniona przez odwiedzających to miejsce joginów!

Zakwaterowanie i wyżywienie.
Do naszej dyspozycji jest 7 pokoi z własnymi łazienkami oraz 2 pokoje ze wspólną łazienką. Wszystkie pokoje są dwuosobowe. O przydziale pokoju – z własną łazienką czy wspólną – decyduje kolejność zgłoszeń popartych wpłatą zaliczki. Wyżywienie wegańskie – trzy ciepłe posiłki dziennie. Są desery!

Zapraszam Cię bardzo serdecznie do wspólnego spędzenia tego czasu!

Uwielbiam obserwować magię jaka wydarza się podczas warsztatów jogi – odpuszczania, uwalniania, rozluźniania, odkrywania, uspokajania, wyciszania… i delektowania niezwykła gracją i przestrzenią, która pojawia się w naszych ciałach!
Jeżeli już uczestniczyłaś/eś w moich warsztatach to wiesz czego się spodziewać, a jeżeli nie to zajrzyj na stronę Warsztaty Jogi
 i zapoznaj się z opiniami uczestników!
Piątek
Sobota
Niedziela

Opłata za udział

795,- pln – obejmuje pełen program warsztatu łącznie z Wieczorem Dobrostanu oraz pobyt i zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym oraz wyżywienie.

Konto do wpłaty zadatku 295 pln: Anna Borawska 28 1940 1076 5472 0878 0000 0000 (Credit Agricole) – w opisie przelewu proszę wpisać – „warsztat jogi grudzień 2021” oraz imię i nazwisko uczestnika. Pozostała część kwoty płatna gotówką na miejscu.

Ilość miejsc ograniczona – o rezerwacji miejsca i przydziale pokoju (z własną łazienką czy z łazienką wspólną z drugim pokojem) decyduje kolejność zgłoszeń popartych wpłatą zadatku. W przypadku rezygnacji z udziału po 25 listopada nie ma możliwości zwrotu zadatku.

Zgłoszenia

Przez formularz kontaktowy, mailowo lub telefonicznie:
Anna Borawska, 0-664 035 601, poczta@annajogalife.pl
Potwierdzeniem zgłoszenia jest dokonanie wpłaty zadatku (najpóźniej w ciągu 7 dni od daty zgłoszenia).

Warsztat przeznaczony jest dla osób zarówno już praktykujących jogę jak i dopiero rozpoczynających. Kameralny charakter warsztatu pozwala zadbać o potrzeby każdego z uczestników. Osoby rozpoczynające proszone są o zgłoszenie tego faktu przy zgłoszeniu.

Informacje dodatkowe:

Proszę przywieźć ze sobą matę do ćwiczenia jogi, koc (a najlepiej dwa), dwa klocki, pasek do jogi oraz ręcznik do przykrywania kocy.

Szczegółową informacje o dojeździe otrzymasz na kilka dni przed warsztatem. Dla osób nieposiadających własnego samochodu jest możliwość zabrania się ze zmotoryzowanymi uczestnikami.

Rozgość się w swoim ciele i w życiu, doświadczaj DOBROSTANU!