JOGA

 • null

  Czy szukasz zajęć jogi, które przyniosą Ci natychmiastową poprawę samopoczucia? Przywrócą poczucie HARMONII i DOBROSTANU w ciele, emocjach i umyśle? Pomogą uwolnić napięcia z pleców, szyi, barków?

 • null

  Cenisz sobie KAMERALNĄ atmosferę sesji „1 na 1” i praktykę jogi w 100% DOPASOWANĄ do Twoich potrzeb i możliwości?

 • null

  A może chcesz ROZPOCZĄĆ praktykę samodzielną i potrzebujesz kogoś kto podpowie „co i jak”, tak aby to co będziesz robić samodzielnie w domu jak najlepiej służyło Tobie i Twojemu ciału?

 • null

  Potrzebujesz INDYWIDUALNEJ KONSULTACJI bo jest jakieś ograniczenie lub dolegliwość, które wymagają poświęcenia im pełnej uwagi, zanim dołączysz na zajęcia grupowe mając poczucie KOMFORTU i BEZPIECZEŃSTWA?

Jeżeli TAK to serdecznie zapraszam na Sesje Indywidualne JOGI w Warszawie lub ONLINE!

JOGA_AB_Neutral

To spotkania podczas których w pełni koncentruję się na Twoich potrzebach, aktualnym stanie zdrowia i samopoczuciu.
Każdą sesję rozpoczynam krótką rozmową o tym jak się masz i jak się czujesz.
Podczas sesji uważnie obserwuję i wsłuchuję się w Twoje ciało, emocje i umysł.
Dzięki temu tak dobieram asany (pozycje jogi) abyś mógł doświadczyć tego co daje optymalnie dobrana praktyka jogi – poczucie harmonii, spokoju, większej lekkości i łatwości w ciele.

Ty decydujesz czy spotykamy się u mnie na warszawskich Bielanach czy praktykujesz wygodnie w swoim domu online łącząc się na sesje przy pomocy platformy ZOOM.

Na miejscu w Warszawie dysponuję jogicznymi pomocami, które pomagają w prawidłowym i komfortowym wykonywaniu pozycji jogi. Czekają na Ciebie koce, klocki, paski, wałki a nawet drabinki i pasy do wiszenia! Pomoce do praktyki online potrzebujesz przygotować we własnym zakresie – na początek wystarczy własna mata, pasek do jogi oraz koc, a z czasem przydadzą się również klocki do jogi.

Już od pierwszej sesji JOGI możesz zacząć cieszyć się rezultatami takimi jak:

 • ULGA w stanach napięcia i przemęczenia – lepsze samopoczucie psychiczne, fizyczne i emocjonalne.
 • UWOLNIENIE stresu i rozluźnienie napiętych partii ciała  – zmniejszenie dyskomfortu i sztywności w plecach, barkach…
 • Większa swoboda ruchu i elastyczność.
 • Poczucie wewnętrznego SPOKOJU, pogody ducha i HARMONII. 
Jogalife

ACCESS BARS

 • null

  Masz poczucie natłoku myśli i emocji? „Zżera” Ciebie stres i napięcie? Trudno Ci skupić się na tym co ważne? Tęsknisz za lekkością, klarownością, RELAKSEM i odprężeniem?

 • null

  Doświadczasz trudnego czasu lub wyzwań, które wymagają od Ciebie SUPER FORMY i potrzebujesz wsparcia aby „dać radę”?  Chcesz mieś więcej przestrzeni w głowie aby podjąć właściwe decyzje i „ogarnąć” ten przytłaczający chaos projektów, działań i pomysłów?

 • null

  A może brakuje Ci w życiu LEKKOŚCI i RADOŚCI? Masz poczucie, że w Twoim życiu coś „nie działa” ale nie wiesz jak to zmienić? Pragniesz rozładować niekorzystne emocje, wyjść poza codzienną szarość i doświadczać więcej pogody ducha i DOBROSTANU?

Jeżeli TAK to serdecznie zapraszam na Sesje Indywidualne ACCESS BARS!

To wyjątkowe sesje, które mogą pomóc Ci uwolnić się od natłoku myśli i emocji i doświadczyć  relaksu i odprężenia. Podczas gdy leżysz wygodnie na stole do masażu, delikatnie dotykam określonych punktów na Twojej głowie i dbam o optymalny przebieg sesji. Wydarza się wtedy coś co można  porównać do resetu i defragmentacji komputera – Twojej głowy. Usuwane są zbędne pliki, tak aby pojawił się spokój i harmonia i przestrzeń na nowe pomysły i rozwiązania. O sesji Access Bars mówi się, że „w najgorszym przypadku” może pomóc odprężyć się i poczuć jak po najwspanialszym masażu a „w najlepszym” może zmienić całe życie. O efektach sesji decyduje Twoje wewnętrzne nastawienie i to na jaką zmianę masz gotowość.

Co zazwyczaj  słyszę tuż po sesji? Że jest „tak jakoś lżej”. Podobne wrażenia mają osoby, które w przeciągu kilku tygodni lub miesięcy skorzystały z kilku sesji. A to co ja w nich dostrzegam – to to, że z każdą kolejną sesją mają w sobie więcej radości i pogody ducha.  Tak jak by życie stawiało się dla nich lżejsze i przyjemniejsze i nawet jeżeli pojawiają się wyzwania to łatwiej jest sobie z nimi radzić i otrzymywać wkład i wsparcie od Wszechświata. Taka magia sesji Bars! Sama też z niej regularnie korzystam – przynajmniej raz w miesiącu.  Te sesje nie zastąpią regularnej praktyki jogi i medytacji, ale dają coś czego nie daje żadna z innych znanych mi i stosowanych metod. To sposób w jaki pojawia się zmiana – niemal niespostrzeżenie i bez wysiłku – i czasem tam gdzie jest najmniej spodziewana, wnosząc niespotykaną wcześniej ulgę i lekkość!

Czym jest Access Bars?

Acces Bars to niezwykła metoda pracy opracowana już ponad 25 lat temu przez Gary’ego M. Douglasa (twórcy Access Consciousness).
Pozwala na uwolnienie w trakcie jednej sesji tysięcy punktów widzenia, myśli, idei, przekonań emocji i rozważań, które nagromadziły się w przeszłości w Twoim mózgu pod postacią zablokowanych potencjałów.
Dzięki delikatnemu dotykowi 32 punktów na głowie następuje ich rozładowanie. Z łatwością i bez wysiłku uwalnia się to, co nie pozwalało otrzymywać dostępnych możliwości i dokonywać upragnionych zmian.
Cofają się ograniczenia we wszystkich aspektach twojego życia, w których jesteś gotowy na zmianę.
Zdrowie, finanse, relacje, emocje, sen, waga…
Sam proces odbierany jest zazwyczaj jako przyjemny i relaksujący.

Jest wspaniałym sposobem aby zadbać o siebie
i doświadczyć pełnego relaksu!
Może być też wykonywany jako niezależna sesja.

accesbars

WSKAZÓWKA

Jeżeli doświadczasz silnego stresu, przechodzisz TRUDNY CZAS w Twoim życiu, potrzebujesz głębokiej ULGI i UKOJENIA i pomocy w rozładowaniu nagromadzonego napięcia to najlepsze efekty przyniesie Ci połączenie w jeden pakiet sesji JOGI i ACCESS BARS!

Co może Ci podarować PAKIET JOGA & ACCESS BARS?

 • To co Sesja Indywidualna ACCESS BARS.
 • Dużo szybsze i pełniejsze uwolnienie stresów i napięć będących skutkiem trudnych życiowych doświadczeń.
 • Poczucie większej lekkości i HARMONII w ciele, emocjach i umyśle.
 • Większą gotowość do pełnego włączenie się w nurt życia i aktywności.
 • Szybsze i pełniejsze odzyskanie poczucia RADOŚCI i DOBROSTANU.

Jakie efekty możesz otrzymać po Sesji Indywidualnej ACCESS BARS?

 • Obniżenie poziomu stresu i napięcia i „z głowy” i „z ciała”.
 • Rozładowanie nadmiaru myśli i wyciszenie „myślotoku” – poczucie wewnętrznego SPOKOJU i HARMONII.
 • Większa obecność i „przytomność” w swoim „tu i teraz”.
 • Większa jasność i klarowność co do swojej sytuacji życiowej oraz większa efektywność podejmowanych działań.
 • Większa łatwość skupienia i koncentracji na swoich planach, działaniach i celach.
 • Poprawa samopoczucia psychicznego, fizycznego i emocjonalnego – odzyskanie poczucia lekkości i RADOŚCI, nadziei i DOBROSTANU

ENERGETYCZNE DOSTROJENIE

 • null

  Masz wrażenie, że COŚ WIĘCEJ JEST MOŻLIWE, tylko nie wiesz co ani jak? Doświadczasz takiego dziwnego – bo bez wyraźniej przyczyny – poczucia emocjonalnego dyskomfortu? A może próbujesz dokonać  w swoim życiu upragnionych zmian, ale to co i jak robisz nie działa albo nie przynosi pożądanych efektów i masz wrażenie, że wciąż stoisz w miejscu? To może dotyczyć wybranej sfery Twojego życia – relacje, praca, zdrowie… –  albo Twojego życia w całości….

 • null

   A może brakuje Ci w Twoim życiu Ciebie? Postawienia siebie na pierwszym miejscu? Sięgnięcia po swoje wizje, marzenia, pragnienia? Pozwolenia sobie żyć tak jak tego naprawdę pragniesz? I Twoje ciało Ci o tym przypomina powracającymi symptomami, chorobami, które nie chcą odejść?…

 • null

  Już wiesz, że coś więcej jest możliwe i śmiało po to sięgasz i pragniesz zaprosić do swojego życia jeszcze więcej LEKKOŚCI i RADOŚCI, pogody ducha, spełnienia i DOBROSTANU? Albo jest jeszcze coś co pragniesz odkryć i zaprosić?

Sesje ENERGETYCZNEGO DOSTROJENIA właśnie przechodzą metamorfozę i stają się sesjami UZDRAWIANIA ŚWIATŁEM!

Wkrótce podane tutaj informacje zostaną zaktualizowane!
energetdobro

Te sesje dla marzycieli, którym standardowy „przepis na życie” nie daje spełnienia bo gdzieś głęboko w sobie wiedzą, że coś więcej jest możliwe. Inny sposób bycia, patrzenia, doświadczania… Bardziej pełen, głębszy… Bardziej wielowymiarowy, subtelny… To sesje dla tych, którzy chcą w pełni otrzymać siebie – z całym swoim zestawem darów i talentów – czasem niezrozumiałych i niedocenianych w tej rzeczywistości… To sesje, których nie da się ująć w konkretne słowa lub ścisłe definicje. Pomagają znaleźć nowe rozwiązania tam gdzie wydawało by się  już nic więcej do odkrycia nie ma… Prowadzę je od kilku lat – od kiedy odkryłam, że sama jestem taką właśnie osobą… Korzystam w nich z moich darów postrzegania pozazmysłowego – jasnowidzenia, jasnosłyszenia i jasnoczucia – i umiejętności pracy z energią. Czerpię z potencjału wielu cenionych i praktykowanych przez mnie metod osobistej przemiany i uzdrowienia. Korzystam z mnóstwa praktycznych narzędzi, wskazówek i podpowiedzi jak zmienić „nie zmienialne” lub być z tym taki sposób, że zmiana nastąpi niemal sama i niespostrzeżenie.

Co wydarza się podczas sesji ENERGETYCZNEGO DOSTROJENIA?

Każdą sesję rozpoczynamy od krótkiej rozmowy o tym z czym przychodzisz i czego oczekujesz. Następnie pracujemy na jeden z dwóch sposobów. Albo jest to praca energetyczno – transformująca, kiedy leżysz na stole do masażu (pozostając w ubraniu) a jak delikatnie dotykam Twojego ciała – lub przestrzeni ponad nim – w miejscach, które są aktywne w związku z tematem sesji. Swoim dotykiem i obecnością wspieram proces energetycznego odblokowania tego co nie pozwala Ci być energią odpowiedzi lub rozwiązania dla wyrażonej przez Ciebie na początku intencji lub tematu. A drugi sposób to transformująca rozmowa  mentoringowo – edukacyjna podczas, której korzystam z narzędzi i procesów werbalnych i/lub uczę Ciebie narzędzi i procesów, które pozwolą Ci być energią odpowiedzi lub rozwiązania w temacie sesji.

Mandalaed
energetyczne

Jakie efekty możesz otrzymać po Sesji Indywidualnej ENERGETYCZNEGO DOSTROJENIA?

 • Więcej życzliwości, akceptacji i zrozumienia dla siebie i dla swojego ciała.
 • Więcej ZAUFANIA do siebie, do WSZECHŚWIATA i do procesu ŻYCIA.
 • Większa łatwość w podążaniu swoją drogą i życiu w zgodzie ze swoją PRAWDĄ.
 • Wsparcie w procesie zdrowienia z przewlekłych chorób i dolegliwości.
 • Większa łatwość w sięganiu po swoje wizje, marzenia i pragnienia.
 • Więcej łatwości w byciu SOBĄ, cokolwiek to dla Ciebie znaczy…
 • Więcej LEKKOŚCI i RADOŚCI, HARMONII, spełnienia i DOBROSTANU

WSKAZÓWKA

Sesja ACCESS BARS wykonana tuż po sesji ENERGETYCZNEGO DOSTROJENIA pomaga szybciej i pełniej zintegrować otrzymaną zmianę!

Cennik i czasy trwania sesji:

JOGA

– sesja 60 minut – 210,- pln

– sesja 60 minut w pakiecie trzech sesji płatnych „z góry” – 190,- pln

UZDRAWIANIE ŚWIAŁEM (wkrótce więcej info!)

– sesja 75 minut – 300,- pln

sesja 75 minut w pakiecie trzech sesji płatnych „z góry” – 270,- pln

ACCESS BARS

– sesja 50 minut – 190,- pln

– sesja 50 minut w pakiecie trzech sesji płatnych „z góry” – 170,- pln

ACCESS BARS

– sesja 75 minut – 280,- pln

– sesja 75 minut w pakiecie trzech sesji płatnych „z góry” – 260,- pln

JOGA

– sesja 60 minut – 210,- pln

– sesja 60 minut w pakiecie trzech sesji płatnych „z góry” – 190,- pln

UZDRAWIANIE ŚWIAŁEM (wkrótce więcej info!)

– sesja 75 minut – 300,- pln

sesja 75 minut w pakiecie trzech sesji płatnych „z góry” – 270,- pln

ACCESS BARS

– sesja 50 minut – 190,- pln

– sesja 50 minut w pakiecie trzech sesji płatnych „z góry” – 170,- pln 

ACCESS BARS

– sesja 75 minut – 280,- pln

sesja 75 minut w pakiecie trzech sesji płatnych „z góry” – 260,- pln

Miejsce

Sesje Indywidualne JOGI oraz ACCESS BARS:

Warszawa Bielany – dokładny adres otrzymasz po zgłoszeniu.

Sesje UZDRAWIANIA ŚWIATŁEM:

online (Zoom)

Miej więcej lekkości i łatwości w ciele i w życiu, doświadczaj DOBROSTANU!