null
Chcesz praktykować jogę online i nie tracić czasu na dojazdy, ale nie chcesz stać się jednym z wielu anonimowych uczestników po drugiej stronie ekranu?
null
Cenisz sobie komfort praktyki w domu ale chcesz aby ktoś zadbał o to co i jak robisz na jogicznej macie i wspierał Ciebie bieżącymi wskazówkami?
null
Nie interesuje Cię odtwarzanie wciąż tych samych nagrań i zastanawiasz się czy praktyka jogi online może być „żywa”, bezpieczna i…. ciekawa?

Czy wiesz, że można ćwiczyć jogę online w kameralnej grupie i z możliwością bezpośredniego kontaktu “na bieżąco” z osobą prowadzącą? 

 

Coraz więcej osób korzysta z zajęć jogi online ceniąc sobie komfort praktyki we własnym domu i oszczędność czasu przeznaczanego wcześniej na dojazdy. Ale zazwyczaj zajęcia online odbywają się z ograniczoną możliwością komunikacji uczestnika z osobą prowadzącą i „bez wglądu” osoby prowadzącej w to co i jak robią uczestnicy po drugiej strony ekranu. Uczestnicy albo korzystają z nagranych wcześniej zajęć albo „tłoczą” się po drugiej stronie ekranu niewidziani, niesłyszani, bez możliwości bieżącej komunikacji… A przecież nie wszystkie instrukcje da się przekazać w sposób gwarantujący pełne zrozumienie i 100% wykonalność! I…

nagle zostajesz z pozycją, w której nie wiesz co zrobić… nie wiesz czy wykonujesz ją poprawnie… a na dokładkę pojawia się to dziwne napięcie… zastanawiasz się: “to chyba lepiej przerwę tą pozycję… i co, mam teraz tak czekać? a jeżeli kolejna pozycja będzie tak samo kłopotliwa?”

Kopia 810_0030
onlinejapkt
 • Jeżeli chcesz uniknąć takich dylematów i mieć możliwość komunikacji werbalnej “na bieżąco” z osobą prowadzącą sesję…
 • Jeżeli chcesz mieć poczucie, że ktoś widzi to co robisz i – na tyle na ile jest to możliwe przez kamerę – czuwa nad poprawnością i bezpieczeństwem Twojej praktyki…
 • Jeżeli chcesz ćwiczyć jogę z kimś kto zna Twoje ciało i jego możliwości i ograniczenia i w razie potrzeby podsuwa indywidualne wskazówki…
 • Jeżeli chcesz mieć większą motywację do praktyki i poprawnego wykonywania pozycji bez odpuszczania… bo nawet w niedoskonale ustawionej kamerze widać kiedy ktoś się “obija” …

... to zapraszam na zajęcia JOGI ONLINE AnnaJogaLife!

Moja miłość do jogi online rozkwitała powoli… a na początku czułam do niej nawet niechęć i miałam mnóstwo wątpliwości! Ale z tygodnia na tydzień nabierałam do niej coraz więcej przekonania obserwując jak – nawet w domowych warunkach i „na odległość” – pozwala realnie zadbać o samopoczucie uczestników! Teraz – z pełnym przekonaniem – mogę Ci polecić taką formę praktyki, a opinie uczestników tych zajęć znajdziesz w kolejnym akapicie.  I mogę Ci ze swojej strony obiecać i zapewnić, że JOGA ONLINE w moim wydaniu to nadal joga KAMERALNA, ŻYCZLIWA, z INDYWIDUALNYM podejściem oraz:

ŻYWA – dostrojona do samopoczucia i  możliwości uczestników, a także do pogody i energii dnia,

CIEKAWA – nie ma powtarzalnych, rutynowych schematów,

„NA ŻYWO” – prowadzona z możliwością bieżącej interakcji pomiędzy mną a uczestnikami w trakcie zajęć.

onlineja

PONIEDZIAŁKI

W godzinach:
20:00 – 21:15

ŚRODA

W godzinach:
20:00 – 21:15

CENY KARNETÓW

karnet na zajęcia 1x w tygodniu
(cztery sesje w miesiącu) – 120,- pln 

karnet na zajęcia 2x w tygodniu
(osiem sesji w miesiącu) – 205,- pln 

Uwaga! Zajęcia odbywają się z pośrednictwem internetu na platformie ZOOM w kameralnych grupach i obowiązują zapisy na wybrane terminy!
Aby korzystać z zajęć potrzebujesz mieć matę i własne pomoce do jogi, takie jak pasek, koc i klocki. 

Aby uzyskać więcej informacji i umówić się na bezpłatną sesję INTRO wyślij wiadomość przez FORMULARZ KONTAKTOWY 

WAŻNE!

 • null
  Zanim dołączysz na zajęcia umów się na bezpłatną Sesję INTRO na platformie ZOOM. To czas na wyjaśnienie kwestii zdrowotnych, przetestowanie połaczenia i ustawienia kamery oraz sprawdzenie czy udział w zajęciach grupowych online jest dla Ciebie bezpieczny i możliwy.
 • null
  Jeżeli stan Twojego zdrowia lub samopoczucie danego dnia wymaga łagodniejszej praktyki lub indywidualnych wskazówek – dawaj o tym znać przed rozpoczęciem zajęć. 
 • null
  Nie włączaj się na zajęcia z pełnym brzuchem! Zalecany minimalny czas od ostatniego posiłku to 2 godziny. Nigdy nie włączaj się na zajęcia również po kilkugodzinnym pobycie w pełnym słońcu, intensywnym uprawianiu innych form sportu lub po spożyciu alkoholu. Możesz zrobić sobie krzywdę. 
 • null
  Podczas ćwiczeń nie pij wody – niektóre pozycje jogi wymagają intensywnego skrętu tułowia lub sprawiają, że właśnie jesteś do góry nogami z głową w dół i dopiero co wypity płyn mógłby powodować dyskomfort. 
 • null
  Jeżeli podczas wykonywania ćwiczeń poczujesz ból lub niewygodę wykraczającą poza zwykłą intensywność ćwiczeń natychmiast przerywaj wykonanie pozycji i dawaj o tym znać. 
 • null
  Zadbaj o dobre miejsce i warunki do praktyki. Przygotuj matę oraz inne pomoce zgodnie z informacją otrzymaną po umówieniu się na sesję wstępną. Na czas zajęć wyłącz komórkę i poproś bliskich aby nie przeszkadzali Ci podczas zajęć. Zajęcia odbywają się przy włączonych kamerach i mikrofonach uczestników i to ważne abyś był/a w cichym miejscu bez zakłócających dźwięków w tle. 

Rozgość się w swoim ciele i życiu, doświadczaj DOBROSTANU!