Dzień dobry!

Czy podobnie jak ja pragniesz doświadczać więcej dobrostanu? Czuć się lepiej ze swoim ciałem i w swoim życiu?
Delektować się każdą chwilą bycia i życia na tej pięknej planecie?

Nazywam się Anna Borawska i u mnie to pragnienie sprawiło, że stałam się Nauczycielką Jogi i Dobrostanu. W miarę jak odkrywałam kolejne skarby – inspiracje i praktyki pomagające odbudowywać i przywoływać poczucie dobrostanu w codziennym życiu – czułam, że nie mogę zatrzymać ich tylko dla siebie…

Życie obdarowuje nas mnóstwem możliwości – tyle wspaniałości tutaj na nas czeka i tyle możliwości doświadczania dobrobytu i dobrostanu… I naprawdę warto mądrze dbać o siebie i o swoje ciało aby móc w pełni z nich skorzystać. Jesteśmy tutaj tylko „na chwilę”… Jak by to było w pełni wykorzystać dar bycia tutaj i praktykę jogi potraktować jako inwestycję w swoje dobre samopoczucie, jako coś co podnosi jakość życia?

Czy czytałaś już LIST POWITALNY wysyłany po zapisie do mojego newslettera LISTÓW DOBROSTANU? To może już wiesz, że na bieg mojej życiowej i jogicznej drogi miało wpływ pewne rozczarowanie… 

ale teraz – z perspektywy wielu lat doświadczeń – moich i uczestników moich zajęć – wiem, że praktyka jogi może przynosić RADOŚĆ, budować poczucie HARMONII i DOBROSTANU, pogody ducha i SPOKOJNEJ SIŁY. Że może pomóc uwolnić stresy i napięcia – i z ciała i z głowy – i przywrócić dobre samopoczucie – i fizyczne i emocjonalne. Że dzięki niej można na nowo poczuć się DOBRZE w swoim ciele i życiu. A to właśnie pragnę Ci podarować podczas prowadzonych przeze mnie zajęć, sesji i warsztatów jogi i dobrostanu!

Co jeszcze odkryłam przez lata jogicznej pracy i praktyki? … że praktyka jogi może być ŻYCZLIWA i jednocześnie głęboka i prawdziwa, … że do czerpania z potencjału jogi nie jest potrzebna ani sztuczna powaga ani sroga atmosfera,  …że praktyka jogi może być INTELIGENTNA i w mądry – naprawdę mądry sposób poruszać i budzić „uśpione” ciało do pełni życia. I do takiej właśnie praktyki – życzliwej i inteligentnej – Ciebie zapraszam!

I odkryłam też, że najbardziej lubię pracować w KAMERALNEJ grupie i uwzględniając INDYWIDUALNE możliwości uczestniczących osób – bo mam poczucie, że w ten sposób najlepiej wspieram uczestników moich zajęć.

Bazą mojej praktyki i nauczania jogi jest metoda opracowana przez BKS Iyengara – i choć jest to najbardziej precyzyjna i wszechstronna metoda jogi jaką znam to nie jest to jedyne źródło moich inspiracji. Szczodrze czerpię z potencjału innych znanych mi i osobiście praktykowanych, sprawdzonych metod i technik wspierających codzienne doświadczanie dobrostanu – takich jak Medytacja Obecności, Medytacja Dostrojenia, Pytania Kwantowe lub Afirmacje. W cudowny sposób pomagają na co dzień zapraszać i doświadczać więcej dobrostanu uzupełniając i pogłębiając działanie jogi. Więcej o tym opowiadam podczas wyjazdowych warsztatów jogi a także w Listach Dobrostanu – zapis do nich znajdziesz na stronie Kontakt.

null

Drogą poszukiwania dobrostanu i odnajdywania swobody bycia w swoim tu i teraz i w swoim ciele podążam niemal „od zawsze”. Pierwsze kroki postawiłam na niej 1997 roku na jogicznej macie, pod okiem Sławomira Bubicza. Na tej drodze spotkałam wielu znakomitych nauczycieli, poznając wiele skutecznych metod, technik i praktyk pracy rozwojowej i terapeutycznej.  Oto lista najważniejszych warsztatów i szkoleń, które wpłynęły na to co i jak robię jako Nauczycielka Jogi i Dobrostanu: 

  • Liczne warsztaty i szkolenia jogi – u Sławomira Bubicza, Faeq’a Birii, Gabrieli Gubilaro, Lois Steinberg, Jurka Jaguckiego, Konrada Kocota, Sharata Arory, Carrie Owerko oraz miesięczny staż w Ramamani Iyengar Memorial Yoga Insytute, posiadam dyplom nauczycielski Introductory II wydany przez Ramamani Iyengar Memorial Yoga Insytute
  • Szkolenia Access Consciousness – Klasa Bars, Poziom Podstawowy i Pierwszy Access Consciousness, 3 Dniowa Klasa o Ciele i wiele innych.
  • Whole Hearted Healing i Peak States Therapy – metod oferowanych przez Instytut Badań nad Szczytowymi Stanami Świadomości
  • Dwuletnie Studium Warsztatowe Terapii przez Sztukę Haliny Szejak vel Żeak. 
  • Podyplomowe Studium Terapii i Treningu Grupowego przy Instytucie Psychologii Społecznej i Resocjalizacji UW, kierunek „Artterapia i Trening Kreatywności”
  • Spiralny Balans Aury autorstwa Nemi Nath oraz Inner Unity Meditation opracowana przez Tal Laks
  • Medytacja Vipassany – u Swamiego U Vivekanandy
  • Sztuka Szamanizmu i Warsztaty Szamańskiego Uzdrawiania u Fostera Perry – światowej sławy szamana i nauczyciela duchowego
  • i wiele innych.

Te wszystkie doświadczenia wpłynęły na to, co i jak robię na jogicznej macie.

null

Mam nadzieję, że to co i jak robię pomoże Ci mieć więcej lekkości i łatwości w Twoim ciele i życiu i coraz pełniej doświadczać dobrostanu.
Serdecznie zapraszam na prowadzone przeze mnie sesje, zajęcia i warsztaty!

Namaste *

Anna Borawska

Nauczycielka Jogi i Dobrostanu

*Namaste to tradycyjne jogiczne pozdrowienie o niezwykle poruszającym znaczeniu – to co boskie, najwspanialsze, najpiękniejsze we mnie pozdrawia to co boskie, najwspanialsze, najpiękniejsze w Tobie… To piękne uznanie i uhonorowanie naszej prawdziwej natury…

810_4077
… a jeżeli ciekawi Cię co robię “po godzinach” to zajrzyj

Miej więcej lekkości i łatwości w ciele i w życiu, doświadczaj DOBROSTANU!