Dzień dobry! Nazywam się Anna Borawska i jestem Nauczycielką Jogi i Dobrostanu.

Głęboko wierzę, czuję i wiem, że praktyka jogi może przynosić RADOŚĆ, budować poczucie HARMONII i DOBROSTANU, pogody ducha i SPOKOJNEJ SIŁY. Że może pomóc uwolnić stresy i napięcia – i z ciała i z głowy – i przywrócić dobre samopoczucie – i fizyczne i emocjonalne. Że dzięki niej można na nowo poczuć się DOBRZE w swoim ciele i życiu. To właśnie pragnę Ci podarować podczas prowadzonych przeze mnie zajęć, sesji i warsztatów jogi i dobrostanu!

Wiem – i potwierdza to moje osobiste wieloletnie doświadczenie (nauczycielką jogi jestem od 20 lat!) i doświadczenia uczestników moich zajęć – że praktyka jogi może być ŻYCZLIWA i INTELIGENTA – i prowadzona nawet w ramach grupowych zajęć – może uwzględniać INDYWIDUALNE możliwości uczestniczących osób. I do takiej właśnie praktyki zapraszam!

Bazą mojej praktyki i nauczania jogi jest metoda BKS Iyengara – i choć jest to najbardziej precyzyjna i wszechstronna metoda jogi jaką znam to nie jest to jedyne źródło moich inspiracji. Szczodrze czerpię z potencjału innych znanych mi i osobiście praktykowanych, sprawdzonych metod i technik wspierających codzienne doświadczanie DOBROSTANU. To dzięki nim wiem jak na co dzień zapraszać i doświadczać więcej dobrostanu i jak praktykować jogę tak aby przynosiła jak najlepsze owoce i działała nie tylko w sferze fizycznej.

Wkrótce pojawi się tutaj więcej informacji o mojej jogicznej ścieżce i źródłach pozajogicznych inspiracji. Dowiesz się więcej o mandalach osobistych, które pomagają odnaleźć i zachwycić się DOBROSTANEM w sobie – swoim PIĘKNEM, MAGIĄ, MOCĄ i POTENCJAŁEM.  Poznasz moc Medytacji Obecności, która pomaga odnaleźć swoje centrum. Zatrudnisz Pytania Kwantowe aby pomagały Ci na co dzień mieć więcej LEKKOŚCI, RADOŚCI, SPOKOJU i HARMONII. Dowiesz jak być energią swoich marzeń i pragnień i jak stosować Afirmacje tak aby pomagały Ci doświadczać więcej DOBROSTANU co dzień.

A póki co zapraszam – rozgość się tutaj i zobacz co już dla Ciebie przygotowałam!

Namaste! *

Anna Borawska

Nauczycielka Jogi i Dobrostanu

* Namaste to tradycyjne jogiczne pozdrowienie o niezwykle poruszającym znaczeniu – to co boskie, najwspanialsze, najpiękniejsze we mnie pozdrawia to co boskie, najwspanialsze, najpiękniejsze w Tobie… To piękne uznanie i uhonorowanie naszej prawdziwej natury…

Miej więcej lekkości i łatwości w ciele i w życiu, doświadczaj DOBROSTANU!