Serdecznie zapraszam na zajęcia
Anna Joga Life do Łomianek!
null
Marzy Ci się więcej KOMFORTU i ŁATWOŚCI w ciele? Mniej ciężaru i napięcia w zesztywniałych plecach, karku i szyi? Chcesz mieć więcej ELASTYCZNOŚCI i SWOBODY ruchu?
null
Tęsknisz za chwilą ULGI i ODPRĘŻENIA dla Twojej głowy? Pragniesz uwolnić bieżące stresy i napięcia i choć przez parę chwil skupić się na sobie i poczuć SPOKÓJ i HARMONIĘ?
null
Szukasz grupowej praktyki jogi w KAMERALNEJ grupie i ŻYCZLIWEJ atmosferze? Chcesz aby osoba prowadząca zadbała o Twoje INDYWIDUALNE potrzeby i możliwości?

To jest idealne miejsce dla Ciebie!

Co robimy na zajęciach jogi Anna Joga Life?

Wyciągamy, wydłużamy, rozciągamy wszystko co się da – ręce, ramiona, barki, plecy, nogi! – i poruszamy dotychczas nieużywane mięśnie! Nie ma tu miejsca na nudę standardowych sekwencji czy sztywnego realizowania założonego planu!
Są i pozycje stojące i siedzące i leżące i skręty i skłony do przodu i…
Czasem bardzo pracują mięśnie i w aktywny sposób poruszane są sztywniejsze części ciała, a czasem ciało wydłuża się wyciąga w pozycji wiszącej na linie.
Dzięki temu poruszamy i mobilizujemy na wiele różnych sposobów niemal wszystkie części ciała. Każde zajęcia są zakończone relaksem w jednej z naszych ulubionych relaksacyjnych pozycji 🙂

Bazą tej jogicznej pracy jest metoda opracowana przez BKS Iyengara – precyzyjna, dbająca o prawidłowe wykonanie pozycji i obejmująca stosowanie pomocy takich jak klocki, paski lub koce.

B_Pion_810_6537
Podczas tych sesji dbam o to aby być jak najbardziej obecną z uczestnikami i zamiast realizować „odgórnie” ustalony plan, uważnie obserwuję co „mówią” ich ciała.

Prowadząc sesję korzystam nie tylko z wiedzy merytorycznej, popartej udziałem w wielu warsztatach i szkoleniach, ale też ze swojej jogicznej intuicji i wyczucia.

Przebieg sesji – dobór pozycji, sposób i czas wykonywania – dopasowuję do aktualnego stanu i samopoczucia uczestników. Co nie oznacza, że jest „leniwie” lub „wygodnie”;-)

Tam gdzie jest to wskazane od czasu do czasu podnoszę poprzeczkę, tak aby mobilizować do postępu i sięgania po nowe pozycje lub pełniejszy zakres ruchu!

 • null

  Kameralna grupa

  Praktyka jogi w kameralnej grupie – max. 10-12 osób – tu na pewno nie zginiesz w tłumie.

 • null

  Indywidualne podejście

  Możesz mieć pewność, że zauważę Ciebie i Twoje jogiczne potrzeby i w ramach możliwości pracy w grupie zadbam o to aby praktyka jogi działała dla Ciebie jak najlepiej

 • null

  Niesamowita aura

  Życzliwa i pogodna atmosfera – bez nadmiaru zadęcia i sztucznej powagi

WTORKI I CZWARTKI

W godzinach:
od 20:30 do 21:45

OPŁATY

karnet na zajęcia 1x w tygodniu (cztery sesje w miesiącu) – 150,- pln

MIEJSCE

Sala Art Fit w Łomiankach przy ul. Pawłowskiej 6
Po wejściu schodami na piętro po prawej stronie

WTORKI I CZWARTKI

godz. 20:30 – 21:45

OPŁATY

karnet na zajęcia 1x w tygodniu (cztery sesje w miesiącu) – 150,- pln

MIEJSCE

Sala Art Fit w Łomiankach przy ul. Pawłowskiej 6
Po wejściu schodami na piętro po prawej stronie

W miarę zainteresowania i gotowości uczestników będą stopniowo dodawane nowe terminy – osoby zainteresowane dołączeniem do zajęć w Łomiankach proszę o kontakt przez Formularz Kontaktowy już teraz.  

WAŻNE!

W związku z zaleceniami sanitarnymi zajęcia odbywają się z liczbą uczestników ograniczoną do 8 osób i z przestrzeganiem zalecanych 1,5 -2 m odstępów pomiędzy uczestnikami. Więcej informacji nt. realizacji zaleceń sanitarnych otrzymasz po zgłoszeniu swojego udziału.

 • null
  Po pierwsze i najważniejsze – dasz radę. Zajęcia są prowadzone w taki sposób, że jako osoba początkująca możesz czuć się bezpiecznie! A jako zaawansowana „uzbrój” się w ciekawość i życzliwość do siebie i swojego ciała.
 • null
  Jeżeli masz wątpliwości czy przy Twoim stanie zdrowia i samopoczucia możesz uczestniczyć w grupowych zajęciach jogi to po prostu zadzwoń i porozmawiaj ze mną o tym.
 • null
  Nigdy nie przychodź na zajęcia po kilkugodzinnym pobycie w pełnym słońcu, intensywnym uprawianiu innych form sportu lub po spożyciu alkoholu. Możesz zrobić sobie krzywdę.

 • null
  Wyłącz komórkę – uprzedź bliskich, że podczas zajęć jogi nie jesteś dostępna/y telefonicznie.
 • null
  Podczas ćwiczeń nie pij wody – niektóre pozycje jogi wymagają intensywnego skrętu tułowia lub sprawiają, że właśnie jesteś do góry nogami z głową w dół i dopiero co wypity płyn mógłby powodować dyskomfort.
 • null
  Bądź przygotowana/y do poinformowania mnie przed zajęciami o swoim stanie zdrowia – niektóre choroby lub dolegliwości oraz przyjmowane leki mogą wpływać na to czy i jakie pozycje są dla Ciebie wskazane lub nie.
 • null
  Ubierz się w strój wygodny, zapewniającym swobodę ruchów i na czas ćwiczeń miej bose stopy. Czasem podczas zajęć przydają się białe skarpetki, ale o tym dlaczego dowiesz się już na zajęciach.
 • null
  Ważne – nie przychodź na zajęcia z pełnym brzuchem! Zalecany minimalny czas od ostatniego posiłku to 2 godziny.

Rozgość się w swoim ciele i życiu, doświadczaj DOBROSTANU!